| goldrule a întrebat:

Am un ps3 de 12gb ultra slim si vroiam ca jocurile sa le instalez pe un hdd extern LG. Problema e ca nu il vede. Daca stiti ce as putea face sau chiar, daca stiti, o alta metoda prin care pot mari memoria. 10x

Răspuns Câştigător
| sltlp a răspuns:

1. Nu poti sa instalezi jocurile pe hdd extern.
2. Nu il vede deloc deoarece nu e formatat corespunzator.
3. Ce fel de hdd e? De 2.5 sau 3.5 inch?

| goldrule explică (pentru sltlp):

3.5

| sltlp a răspuns (pentru goldrule):

Atunci nu prea ai cum. Daca era de 2.5 inch aveai cum(scoteai hdd si il puneai in consola.
IN cazul tau, ramane o solutie, dar prefer sa nu, deoarece e cam complicat.

3 răspunsuri:
| Vasile_Bogdan_1996 a răspuns:

Si eu am patit la fel dar vreau sa stiu varianta mai complicata