| kiib a întrebat:

Am un ps3 modat 3.55 si cand vreau sa intru in unele jocuri din multiman imi zice,, a error during the start operation(80010017)". Ce sa fac ca sa imi mearga jocurile? Unele jocuri merg insa altele gen,, crisys3, wwe12, wwe12, gow ascension" nu merg. Va rog ajutati-ma.

3 răspunsuri:
| sltlp a răspuns:

Ai nevoie de un update(la 4.41). CFW3.55 este batran. Daca ai nevoie de ajutor si nu te descurci, raspunzi sau mesaj.

| kiib explică (pentru sltlp):

Da...am nevoie de ajutor... daca ai putea as fi recunoscator

| kiib explică (pentru sltlp):

Da. Am nevoie de ajutor. Daca mi-ai spune cum sa fac update as fi recunoscator.