| niko67 a întrebat:

Am un ripiter hama cumparat din kaufland am dat 70 de lei are reset si wps si oprire cum il conectez pe telefon? Arata wireless nu se conecteaza si e conectat

6 răspunsuri:
Bula
| Bula a răspuns:

Repeat-erul trebuie plasat intr-un loc unde semnalul de amplificat are cel putin 3 liniute din 4.
Fara semnal suficient nu prea functioneaza.

| RAY a răspuns:

Switch vine conectat la un router wireless

| GabiDumitrescu a răspuns:

Manualul, ceva? Ideea repeaterului e ca are nevoie de un semnal pe care sa il amplifice. Aveti si un alt router wifi prin casa sau credeati ca repeaterul ia net din aer de nicaieri si il livreaza ca un router?

| niko67 explică (pentru GabiDumitrescu):

Are reuter de la digi

| niko67 explică:

El arata semnal ful dar trebuie conectat reuteru principal care al am 2 camere mai ancolo

| GabiDumitrescu a răspuns (pentru niko67):

Citit manualul cu atentie...