| bunbunbun a întrebat:

Am un robot de bucatarie Maulinex master chef 8000, totul functiona bine, insa azi cind am vurut sa tai niste cartofi am observat ca nu mai functioneza(sunetul nu era schimbat, insa discul de taiat nu se invirtea) am incercat si alte dispozitive si e la fel cu exceptia blender-ului care functioneza, ce ar putea avea?

2 răspunsuri:
| mihai69 a răspuns:

Cuplajul dintr motor și accesorii e distrus. Trebuie dus la un service.

| mariusmorariu a răspuns:

Completeaza un formular si trimite-l la verificat http://bit.ly/1eeN6mH
Poate e doar acel buton care se apasa automat cand inchizi capacul nu se stie pana nu il verifica cineva.