| andreeacojoc3445 a întrebat:

Am un router de 2 ani si nu am avut nicio problemă cu el. Acum imi apare ca rețea cand vreau sa ma conectez dar nu se conectează. Care ar putea fi cauzele?

2 răspunsuri:
| untu a răspuns:

Mai intai sa verifici routerul inchizand si sa astepti un minut si apoi sa redeschizi si asteapta! Poate se conecteaza semnalul de internet cu calculatorul tau! daca nu merge, incearca sa resetezi routerul si sa va cauta si conecta automat! Dar daca tot nu merge, apeleaza la firma la care esti abonat si sa vezi daca nu sunt probleme cu semnalul si sa vina la domiciliul tau sa verifice liniile optice la stalpi!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

S-a prapadit firma de la care ai internet poate.
Suna-i si vezi daca au probleme tehnice...