| anonim_4396 a întrebat:

Am o problema cu placa de retea, nu imi apar retelele wireless, nu se conecteaza imi apare o eroare, iar cand se conecteaza merge orice browser greu. Sunt sigur ca e de la placa de retea ca telefonul nu are nicio problema ca sa fie de router. Va multumesc!

2 răspunsuri:
| Wr3nch a răspuns:

Incerca sa reinstalezi driver-ul pentru placa de retea.

| InsaneZor00 a răspuns:

Mai intai incearca sa faci un update la driverul de la placa de retea. Daca se intampla la fel ar trebui schimbata placuta wireless sau sa verifici daca firele de pe placuta care duc la antena sunt puse bine sau ar putea fi chiar de la antena de la laptop.