| ஐIForgotMyNameஐ a întrebat:

Am un router si nu pot sa dau share la laptop ( este al doilea calculator), imi apare validating identity. Am dat parola si nu se conecteaza, intr-un sfarsit imi spune ca internetul este unavailable ( indisponibil). Routerul ruleaza si am internet pe calculatorul principal, funda.

2 răspunsuri:
| geo691 a răspuns:

Reseteaza modemu si conecteazal la internet fara sa ai modifici setarile din el si fara parola apoi incearca sa te conectezi cu ambele pc. Mai ai la setari sa se conecteze doar un pc poate ai umblat e acolo.

| geo691 a răspuns:

Reset ai dai de la butonasu mic.