| Priap a întrebat:

Am un router tenda de 150mbps l-am dus la cei de la internet pentru al configura l-am adus acasa si nu merge isi ia adresa IP da semnal adica apar liniile specifice dar langa apare un semn de exclamare, tin sa precizez ca nici internetu la pc nu merge. Care ar fi cauza? i-am dat si reset, dar degeaba

4 răspunsuri:
| Admunssen a răspuns:

Ai conexiunea facuta pana la Router. Dar nu este conexiune intre Router si distribuitorul tau de internet. De la cine ai internet?

| itextrat a răspuns:

Daca vrei sa afli adresa ip locala a routerului, citeste asta: http://bit.ly/1WA3h8d