| MarisRadu91 a întrebat:

Am un s2 si pana acum stateam pe internet pe date (internetul meu de la cartela) am Vodafone, si deodata mi-a disparut iconita sus de date H acela cu doua sagetele si nu=mi mai merge nici internetul, datele sunt activate, net mai am, l-am repornit telefonul si tot la fel, nu-mi apare iconita sus... ce pot face?

1 răspuns:
| Alexandru_Adrian_1980 a răspuns:

Mmmdea... acea iconita ai mutato tu din greseala sau ai sters-o nu stiu ce sa zic! du-te la un expert in telefoane ar putea sa fie un virus!