| ClaudiuGoosty a întrebat:

Am un S3 Neo si nu imi merg datele mobile, de ce? Pe wifi merge sa intru pe net, dar cand dau pe date mobile nu imi apare nimic si nu ma pot conecta la internet! Ce trebuie sa fac, dau funda.

3 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| tikylau a răspuns:

Daca intri la setări -> more networks -> mobile networks -> Access Point Names, ce ai acolo?

Daca esti pe Orange trebuie sa selectezi Orange Internet. Ai optiune activa? Ai MB?

| Marian_George_1993 a răspuns:

Du-te pe situl de la ce retea de telefonie esti si cauta acolo. O sa fie ceva de net mustiu cum tr sati scti nr si marca tel
O sati tr ei un mesaj
Funda.