| colombo1 a întrebat:

Am un samsung corbi s3650. transfer de pe pc pe telefon videoclipuri dar imi arata "fisier indisponibil", adica nu il poate citi. ce fel de format pentru videoclipuri trebuie sa folosesc sau trebuie umblat la setarile telefonului?

Răspuns Câştigător
| aliss23 a răspuns:

Trebuie convertit. nu merge la rezolutia aia mare. descarca Any DVD Converter Professional si apoi reglezi la rezolutia telefonului 240x320. spor la lucru!happy

1 răspuns:
| MyDyddy77 a răspuns:

Si eu am un Smsung S5230 si am aceeasi problema. Imi arata Tip Fisier Neacceptat. Si nu stiu ce sa faccrying