| ShobyWTF a întrebat:

Am un Samsung corby gt-s3650 si as vrea sa i dau resetare hard da cand bag codul de resetare imi da parola,Ce pot sa fac, sau i pot reseta hardul si in alt mod?

Răspuns Câştigător
| ℓαdу a răspuns:

Ambele volum + și - cel de power și home, toate de o data.

2 răspunsuri:
| ℓαdу a răspuns:

Dacă te referi că vrei să resetezi telefonul de tot, atunci încearcă în felul următor
Închide telefonul
Deschidel
În timp ce îl deschizi apeși repede de mai multe ori pe butoanele de volum + Power + home și Îți va apărea meniul de resetare, apeși unde scrie ceva cu "reset data" ( scuze dar nu mai am Samsung sa-ti spun exact Cum se numește ) și urmezi pași pentru a reseta telefonul.

Succes și sper că te-am ajutat! happy

| ShobyWTF explică (pentru ℓαdу):

Volum + sau -?