| anonim_4396 a întrebat:

Am un Samsung corby si as vrea sa stiu la ce foloseste sincronizarea si cum se configureaza? puppy dog eyes

Răspuns Câştigător
| sfeklasfekla a răspuns:

Sincronizarea te ajuta daca ai instalat in calculator Samsung pc suite sau ceva in genu(este programul de pe cd care il primesti in cutia de la telefon).Ca sa intelegi mai exact el face ca toate programele ce le ai instalate in Samsung pc suite sa fie si in telefon. Dar ATENTIE! daca ai instalat jocuri/aplicatii care nu le ai in Samsung pc suite si dai sincronizare ti le sterge din telefon.

3 răspunsuri:
| Aℓex a răspuns:

- am eu Samsung corby [ chiar acum umblu pe el laughing ], but nu stiu la ce te referi, ceva mai complex te rog happy.

| gbgabi a răspuns (pentru Aℓex):

Este pe a doua pagina din meniu o bulina verde cu niste sageti numita sincronizarehappy

| sfeklasfekla a răspuns:

Da este ceea ce ti-am zis eu! Funda?big grin