| anonim_4396 a întrebat:

as vrea si eu sa stiu daca merita sa imi iau un samsung corby... merita? ast raspbig grin

3 răspunsuri:
| niku93 a răspuns:

La 3 milioane...merita.desi eu nu m-as duce pe touch screen-uri ifetine. nu prea iti permiti sa il scapi de 2 ori pe jos.
http://telefonultau.eu/products/Sony-Ericsson-Elm-Metal-Black.html eu am telefonul asta si mi se pare foarte solid(chiar daca e eco...pnm),se aude bine(adica asta e punctul lui forte) si la 5 milioane e foarte convenabil.
am 2 colegi care au corby de curand si arata mai rau ca al meu de 7 luni(care se tine foarte bine).

| Bubuu a răspuns:

Eu ma inteleg bine cu el si il am de anul trecut si nu s-a stricat niciodata.

| rafyx27 a răspuns:

Eu am si zic ca merita. Nu se strica repede touchscreenul. Numai ca s-a cam duce modelul de pe carcasa colorata. Si tine si mult bateria.Are de toate. Cand il cumperi de la un magazin o sa ai si sase demouri la jocuri. Costa aproape 4 eur sa le descarci. In rest totul super.