| Andreea_Catalina_2000 a întrebat:

Am un Samsung Galaxy J1 si am descarcat o aplicatie. Cand intru in ea sa filmez, daca fac videoclipuri cu camera de fata apar neclare, in pixeli sau ceva de genul. Ce sa fac? Se poate imbunatati? Sau sa fac altceva? Astept raspunsuri... Multumesc! happy

Răspuns Câştigător
| xtreme1 a răspuns:

Vezi ca ai setari in camera, cauta unde scrie rezolutie si pune-l pe cea mai mare rezolutie. Oricum foarte clar nu ti se va vedea deoarece camera din fata e de 2mpx. Funda?

1 răspuns:
| Alexul99 a răspuns:

Probabil ca telefonul are o camera destul de slaba... nu ai ce sa faci, decat sa incerci sa filmezi in lumina, cu cat mai multa lumina cu atat se vede mai bine. de preferabil lumina naturala