| DoctorAnonimus a întrebat:

Din greseala am dat,,Ignorare" la reteaua wireless a casei si acum nu ma mai pot conecta cu ea.Pun parola si spune,, Conectare" dar nu se conecteaza! Ce ar trebui sa fac? Dau funda!
Tin sa mentionez ca am un Samsung Galaxy Mini.

Răspuns Câştigător
| DeyCj a răspuns:

Resetează Rooter-ul şi reconfigurează-l.Nu ştiu la ce îi zici ignorare, sau nu cumva e vorba de ascunde SSDID, în fine.resetarea ar trebvui să îţi aducă rooter-ul la setările de fabrică, apoi urmând a le configura şi dacă tot frei securizare încearcă şa introduci adresele MAC ale Ap-urilor ce se conectează în memoria rooter-ului folosind opţiunea aceea de filtrare(parcă); prin ceastă setare numai Ap-urile ce au MAC-ul introdus pe Rooter se vor putea conecta la acesta.Succes

| DoctorAnonimus explică (pentru DeyCj):

Mersi mult! Era alta problema, dar si raspunsul tau m-a ajutat!

1 răspuns: