| BlackMamba24 a întrebat:

Am un Samsung Galaxy s GT i9000 si am cautat pe google coduri secrete, si am scris codul de update al camerei, si imi zice camera failed! ce sa fac?
Firmware Vers: 2.3.6
Baseband Vers: I9000xxjvt
Kernel Version: 2.6.35.7-I9000XWJVZ-CL762604root@DELL145 #2
Build Number: GINGERBREAD. XWJVZ

Răspuns Câştigător
| MYK3 a răspuns:

Pai atunci trebuie sal resoftezi

4 răspunsuri:
| MYK3 a răspuns:

Deci daca nu-ti mai merge camera fa asa: deblocheaza telefonul, intra in meniu, intra in setari, confidentialite (din setari) si dai revenire la setarile din fabirca (nu iti sterge ce ai pe card si pe cartela doar ce ai in telefon) si tebe sati mearga si camera... FUNDAbatting eyelashes?

| BlackMamba24 explică (pentru MYK3):

Nu merge

| BlackMamba24 explică (pentru MYK3):

NU merg3

| MYK3 a răspuns (pentru BlackMamba24):

Pai atunci trebuie sal resoftezi

| BlackMamba24 explică:

Deci am incercat si partea aceea care a ziso MIK3 de vreo 3 - 4 ori si tot nu a mers.