| Muntean_Filip_1999 a întrebat:

Am un Samsung galaxy s3 cu sudden death syndrome,vreau sa il repar acasa daca se poate vreau sa stiu cum, dau funda!

Răspuns Câştigător
| AgentulVIPPro a răspuns:

Buna seara. Sudden death cunoscut sub numele de moarte lina este un virus atxx care infecteaza siteurile cu clasa mica de protectie. O data infestat, deviceul cu pricina va fi death in 1 pana la 2 ani prin deteriorarea suportului sau a softului costul reparatiei depinzand de la o situatie la alta. Samsung galaxy s3 are system center security... printr-un reboot la android aceasta problema este eliminata definitiv daca este facuta in primele 2 luni de la infestare, altfel virusul va reveni. Pretul reinstalarii de android (15 -40 lei). Este de mentionat ca instalarea unor fall wall sau antivirus este nevolositoare ba mai mult conectarea cu contul de gmail va poate infesta majoritatea aplicatiilor si celelalte deviceuri conectate cu contul respectiv. o seara faina.