| iesiacasa a întrebat:

sunt putin cam ingrijorat cu galaxy s3~ul meu, deoarece am vazut acum 2 zile problema numita sudden death >syndromesindromul mortii subite.am vazut un clip pe youtube in care zicea ca sudden death syndrome se intampla la >200230 de zile de la utilizarea lui. aceasta problema se manifesta prin inchiderea brusca a galaxy s3 ului si nu se mai deschide complet,se deschide doar pana la logoul Samsung.voi ce parere aveti, cine are s3 sau stie mai bine de aceasta problema sa imi zica si mie.dau funda pentru cel mai bun argument. multumesc mult

3 răspunsuri:
| thelordoftime a răspuns:

Este absolut imposibil sa dureze asa mult. 200230 de zile inseamna totusi 550 de ani! In 5 ani maxim devine Istorie si nici tu nu il folosesti mai mult de 10-15!

| iesiacasa explică:

Am gresit eu era 200 sau 230 de zile scuze

| TrueRO a răspuns:

Si eu am patit asa cu Samsung galaxy mini al meu am mers si mi-a bagat iar softul.Nu stiu la al tau...