| Stan_Ionut_1998 a întrebat:

Am un Samsung Galaxy S4 mini si mi s-a inchis timp de 2 zile la frig, dar s-a deschis din nou. Astazi cand am fost in oras, s-a inchis si nu se mai deschide, doar vibreaza cand apas butonul Power. Mi-a aparut o data un scris rosu sus, dar a disparut foarte repede.

2 răspunsuri:
| KanezuY a răspuns:

Incearca sa-i dai un hard reset din butoanele Volume Up + Home button + Power button, daca nici asa nu merge, du-l la service.

| Stan_Ionut_1998 explică (pentru KanezuY):

Am rezolvat, nu mergea cu nimic. L-am trimis in service si mi-a schimbat display si procesor.