| andreirobert15 a întrebat:

Am un Samsung galaxy s5 si a inceput sa mearga cam greu stiti un antivirus ceva care sa il faca sa meara mai bine si sa ii scoata si virusii daca are?

6 răspunsuri:
| gelu1970 a răspuns:

Un antivirus permanent o sa il incetineasca si mai mult. scaneaza telefonul si apoi dezinstaleaza antivirusul, asta in cazul in care nu folosesti telefonul pentru tranzactii bancare.

| AnimatedSignature a răspuns:

| Clean Master
| Du Antivirus
| (daca vrei sa salvezi bateria, Easy Battery Saver)

| vladv26 a răspuns:

Iti recomand avast, dar daca vrei sa nu mai ai virusi in telefon poti sa iti dai un reset sau sa revii la setarile din fabrica si ti se va sterge tot ce ai pe el

| Sheriarty a răspuns:

CM Security dar iti sugerez sa iei si Clean Master, te va scapa de fisierele de care nu mai ai nevoie.

| andreeactin2002 a răspuns:

Iti poti lua Clean Master. Eu il am si este foarte bun.

| ZeDeN a răspuns:

Avast.