| JusTPauL a întrebat:

Dati-mi si mie un link de unde sa iau un antivirus bun..Care il folositi si voi si stiti ca isi face treaba. Unul care sa scoata si virusii.

6 răspunsuri:
| RareşTPUro a răspuns:

Iti recomand eu un antivirus foarte foarte bun: avast! FREE AntiVirus. Este un antivirus care nu mananca din resurse cum face alte antivirusuri, Iti detecteaza (Site-uri Programe si altele ce contin Virusi) Este un antivirus foarte bun!

Linkul de Downloadare: http://download.cnet.com/......19223.html

Succes! Ai protectie 100% si sigur!

| FemeiaPisică a răspuns:

Iti recomand Avast. Este cu mult peste concurenta in ceea ce priveste antivirusii gratuiti.

| JusTPauL explică:

La AVG imi da o eroare, nu-l pot instala, am incercat din mai multe parti sa-l iau.

| Bogdanovici24 a răspuns:

Salut.Cel mai bun e cel de la AVG..eu il folosesc de multi ani si recomand oricui isi face treaba asa cum trebuie si are o interfata "misto" pentru utilizator. Daca cauti pe google sigur o sa gasesti AVG INTERNET SECURITY acesta e mai mult pentru internet sa zic asa.dar cauta AVG antivirus si vei gasi cele mai noi versiuni. Enjoy!

| EdwardIronWolf a răspuns:

AVG e cel mai bun ai incredere big grin