| Udrea_Ionut_1990_v68Z a întrebat:

am si eu un Samsung galaxy trend plus si de la un timp a inceput sa mearga mai greu! Daca dau sa revina la setarile din fabrica o sa mearga mai repede?

Răspuns Câştigător
| OnTheTop a răspuns:

Nu trebuie sa revii la setarile din fabrica! Problema este ca ai avea nevoie de o aplicatie care sa iti stearga fisierele junk (adica fisiere cache/care nu sunt deloc necesare si care ingreuneaza sistemul). Iti recomand aplicatia „Clean Master" este o aplicatie foarte eficienta. Dupa asta daca problema chiar persista atunci poate este de vina numarul aplicatiilor instalate.

| Udrea_Ionut_1990_v68Z explică (pentru OnTheTop):

O sa incerc sa vad daca merge.

3 răspunsuri:
| miuuuuxd a răspuns:

Eu zic sa dai revenire la setarile din fabrica.

| ViorelMarian a răspuns:

Descarca un task manager (aplicatie de eliberat memorie ram) iti recomand "es task manager" il descarci din MAGAZIN PLAY
Daca problema persista revin-o la setarile din fabrica
BAFTA!