| RubikSD a întrebat:

Am un Samsung gt-i5500 cu SO Android 2.1. Ok, toate bune, pana cand, intr-o zi, telefonul meu, cand incercam sa descarc ceva de oriunde de pe net imi arata mesajul "procesul android.com.media s-a oprit in mod neasteptat" si un buton cu "inchidere fortata" Am cautat pe net si am vazut ca trebuie sa-l restartez la setarile din fabrica. Asa am si facut, si apoi a mers bine mai mult de o jumate de an, dar de vreo 2 saptamani, iar imi arata acelasi mesaj. Parca nu l-as mai restarta, am multe aplicatii si nu vreau sa o iau de la cap si dupa aia sa mi se strice iar. Ce sa fac? E bine sa incerc cu Samsung Kies? Face ceva?

5 răspunsuri:
| sltlp a răspuns:

Folosing Samsung kies(functioneaza doar pe windows xp, din nefericire daa ai vista si 7, va trebui sa megi la un prieten)
pui kies si dai update

Răspuns utilizator avertizat
Răspuns utilizator avertizat
| Jazzlyn a răspuns:

Buna,am un raspuns si eu am tot acelasi telefon si in trecut am avut si eu o problema la fel ca aceasta.Tot ce trebuie s faci este s te duci la setari -aplicatii-gestionare aplicatii-buton meniu -filtru-toate-manager descarcare -stergere date. INCHIDE SI DESCHDE PT REZULTAT.Mergi la sigur!