| daniel11 a întrebat:

Am un samsung h1 si nu stiu unde am umblat ca numai imi apare memoria lui interna de 16 gbsad nu pot face nici o poza nimic nimic sad orice incerc sa fac imi spune please delete some filessad dar chestia e ca nu am absolut nimic pe el sad stie cineva de la ce e?sad

3 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Probabil nu face contact cum trebuie intre micro sd si telefon, inchide-l scoate memoria bag-o si aprinde telefonul iar daca nu merge poti proba cu o alta memorie sd si daca face la fel atunci telu e de vina.

| tvictory68 a răspuns:

De la soft

| Desabafo a răspuns:

Stiu eu de ce.
1.Ai umblat in setarile camerei foto/video unde ai schimbat optiunea de stocare a fotografiilor : ai modificat sa fie salvate in memoria telefonului si nu pe card. Si cu "delete some files" este o problema aparuta din cauza ca memoria telefonului e FULL si nu mai are unde sa stocheze alte fisiere ( fotografii )