| teemo112 a întrebat:

Am un Samsung s3 si nu stiu ce a patit cad vreau sa il aprind se aprinde normal apare Samsung i9300 se aude si sunetul si ramane blocat cu Samsung pe ecran. M-ati putea ajuta?

Răspuns Câştigător
| FkThRz a răspuns:

S-a blocat androidul din diverse motive. Iti recomand sa mergi cu el cu garantia. Sper ca nu ai incercat sa il root-ezi fara sa reusesti... Multa bafta!

| teemo112 explică (pentru FkThRz):

Daca am icercat eu sai schimp androidul si mi-a dat doua eroori la 12 % imi mai primeste garantia