| Deelya a întrebat:

Am un samsung S5770 (galaxy mini) si incerc sa instalez iGo pe el.am folosit orice apk posibil si imposibil insa toate sunt prea mari. Chiar si cel de rezolutie 240x320 care de fapt este rezolutia telefonului si ar trebui sa mearga. A mai instalat cineva Igo pe acest model?

1 răspuns:
| sasuke933 a răspuns:

Hmm interesanta povocare, a sa incerc sa te ajut. uite link de download https://android.naviextras.com/shop/portal/downloadAPK, pune apliatia pe tel nu pe cardul de memorie si incerca.