| cosmin986522 a întrebat:

Am un sansung si azi cand am vrut sa pun niste poze pe card vad ca nu-mi mai citeste cardu. Am inchis telefonul si l-am aprins iar am scos cardu si l-am pus iar dar degeaba nu-l citestesad. Care ar fi problema?

2 răspunsuri:
| Bogdanux a răspuns:

Incearca sa-l conectezi la un calculator( cu ajutorul cititoarelor de card), sa salvezi ce ai pe el (daca se poate) si apoi sa-l formatezi.
Sau mai simplu ar fi sa-l incerci pe alt telefon compatibil cu tipul tau de card si sa vezi daca telefonul respectiv il recunoaste.

Succes!

| yogianny a răspuns:

Si eu am aceeasi problema.