| Tiberiu4 a întrebat:

Am un sistem audio philips 5.1 si au stat firele de la boxe indoite si s-au rupt acolo unde intra firul in boxa se vad firele pe dinauntru numai este izolat pot schimba mufele daca da cat ar costa 5 mufe noi si cum as putea sa le schimb funda+voturi la toti

2 răspunsuri:
| Danutza27 a răspuns:

Pune si tu un link sa vad cum arata ca daca te maninca in fund si pui iesirea la amplificator in scurt dus este. Poate exista remediu sa fie dezizolate si relipite dar pune un link sa vad despre ce este vorba si ce soi de mufe sunt, faci o poza dar sa fie clara apoi o urci pe un server si dai adresa

| Tiberiu4 explică:

Tiberiu_force4 da add sa vezi