| Emitzanu2002 a întrebat:

Cum se schimba cablurile unui sistem audio, boxe?

Răspuns Câştigător
| Alex177 a răspuns:

Daca vrei sa pui altele noi, te duci cu alea vechi la un service auto de la tine din oras, si le spui ca vrei modelul ala de cablu.
In general sunt toate la fel, dar e mai bine sa il ai cu tine.

Inainte sa le iei, poti face o poza, ca sa stii unde si cum vin.

Cred ca despre asta ai intrebat.

3 răspunsuri:
| Alex177 a răspuns:

Cum adica sa le schimbi? Vrei sa pui altele noi?

| Emitzanu2002 explică (pentru Alex177):

Da

| Alex177 a răspuns (pentru Emitzanu2002):

Service de PC-uri, scuze, nu auto.

| Alex177 a răspuns (pentru Emitzanu2002):

Daca vrei sa pui altele noi, te duci cu alea vechi la un service auto de la tine din oras, si le spui ca vrei modelul ala de cablu.
In general sunt toate la fel, dar e mai bine sa il ai cu tine.

Inainte sa le iei, poti face o poza, ca sa stii unde si cum vin.

Cred ca despre asta ai intrebat.