| costy20 a întrebat:

Am un sistem de boxe philips (2 boxe si un sumufer) si de la un timp boxa din stanga face un zzz. cintinuu. ce tot face sa nu mai faca zgomot? funda+vot

Răspuns Câştigător
| traveler a răspuns:

2 boxe si un subwoofer. Posibil ca din cauza ca ai "dat prea tare" sa se fi "dus" membrana difuzorului.Inverseaza intre ele boxele si daca face la fel boxa defecta, inlocuieste difuzorul din interior. Daca NU face dupa inlocuire inseamna ca canalul stang are probleme la partea electronica.Succes

2 răspunsuri:
| traveler a răspuns:

Mersic pentru atentie.Insa spune-mi ce ai gasit?

| costy20 explică (pentru traveler):

E de la partea electrica