| Alu a întrebat:

Am un sistem genius 5.1 si se aude foarte urat ca un gajait de la bass cu cat dau muzica mai tare cu atat face mai nasol.Stiti ce are?

Răspuns Câştigător
| claudica2703 a răspuns:

E posibil sa aiba vreo chestie desprinsa prin interior, asta e cea mai frecventa problema in situatii din astea. Sau poate daca sistemul e nou sau pc-ul/laptopul, poate nu-s compatibile, poate trebuie vreun driver instalat...

2 răspunsuri:
| K0sti a răspuns:

Finalul audio, sau difuzorul spart!

| Jipa95 a răspuns:

Finalii, condensatorii, contacte imperfecte, etc. La sevice cu el daca nu sti sa-l repari singur!