| Dianaㄨ a întrebat:

Am facut un site (ucoz), iar acum vreau sa-mi schimb sablonul (designul), cum pot sa-l schimb?

Răspuns Câştigător
neluL
| neluL a răspuns:

Intra in Control Panel --> Settings --> Common settings --> Site design --> Select design --> Alege alt design. Vezi video: http://youtu.be/1ohvpwlHKuw
Succes!

| 1Mihai1 a răspuns (pentru neluL):

Mulţumim mult!

4 răspunsuri:
| Dianaㄨ explică:

Multumim foarte mult!:*

| neluL a răspuns (pentru Dianaㄨ):

Cu placere! bye, bye wave

| karmenkelly a răspuns:

Te loghezi in Ucoz, il setezi pe limba romana apoi faci urmatorii pasi in panoul de control dupa ce ai setat site-ul caruia vrei sa ii schimbi designul: Panou de control-Setari-Setari standard, si ai acolo toate optiunile pe care vrei sa le modifici si alegi ce vrei. Multa bafta!