| CautaoviataBlue_Alecs_1998 a întrebat:

Am un site pe care postez despre tehnologie, programare, tutoriale, pc. si caut un admin care sa posteze pe site. Daca vrea cineva lasati'mi id'urile aici. Siteu'l este http://rocydia.sexyi.am/

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Site-ul tau cu asa un nume nu prea o sa aiba succes din pacate laughing rocydia.sexyi laughing))) cred ca glumesti rolling on the floor

| CautaoviataBlue_Alecs_1998 explică (pentru anonim_4396):

laughing)) domeniu asta l'am gasit free si okei, fara reclame si fara conditii laughing