| schajuman1344 a întrebat:

Caut pe cineva care sa scrie articole pe un blog IT. Se ofera cineva? Regulament:
1. Articolele sa fie originale, nu copiate.
2. Cel care scrie sa aiba habar despre tehnologie.
3. Sa posteze in categoria potrivita.
4. Sa aleaga o imagine reprezentativa pentru fiecare articol.
5. Sa faca reclama site-ului si articolelor.
6. Sa fie activ.
Dau funda! Site-ul este http://techsquare.ro

Răspuns Câştigător
| DeyCj a răspuns:

Dacă are un număr de useri ok mă bag eu.Costul este un link exchange.Te interesează?

1 răspuns:
| yusukebelcesti a răspuns:

Salut! Sunt interesat de o viitoare colaborare. Îmi place să scriu, sunt creativ şi sunt pasionat de tehnologie. Scriu articole de calitate la preţuri mici. idbelcesti@yahoo.ro