| Paprik a întrebat:

Am un smart tv de la Samsung achizitonat de curand, 3d, wireless, tot ce poate avea.Prin aplicatia all share reusesc sa vad filme, poze, ma pot conecta la internet direct cu televizorul prin wireless.Intrebarea mea este daca se poate si cum as putea vedea desktopul unui pc pe smart tv prin intermdediul conexiunii wireless?

1 răspuns:
| DinGri77 a răspuns:

Raspuns: nu poti! ia un cablu HDMI cloneaza monitorul in placa video si gata.