| TutiQ a întrebat:

Am un Sony Walkman NWZ-A810, iar calculatorul nu-l mai recunoaşte. Am un CD primit la cumpărare, dar nu am niciun driver de instalare. Nu mai pot pune muzică nouă pe el, îl pot doar încărca. Ce pot face?

4 răspunsuri:
| Cronki a răspuns:

Nu este de vina walkman'ul tau. Am XP genuine + SP3 si imi face aceleasi probleme. Pentru a'l deschide dau click dreapta pe "Removable Disk" si sub "Open" am... "AutoPlay" Click pe "AutoPlay", si in icoana ce o deschide aleg "Open folder to view files using Windows Explorer"

| kllass a răspuns:

Nu-l mai recunoaste.adica l-a recunoscut si nu-l mai recunoaste sau nu l-a vazut deloc? Ce windows ai?

| TutiQ explică:

Am sp3. Da, inainte il recunostea. Acum imi deschide lista aia cu optiuni, dar orice as selecta, nu are nicio reactie.

| TutiQ explică:

Imi apare Removable Disk doar cu 3 optiuni "play in winamp" (sau ceva de gen), Open Files(care nu merge) si Take no action. straight face si daca inchid sau selectez ceva, disparestraight face