| alex癌 a întrebat:

Asus PadFone sau Asus PadFone 2 merge tabbleta fara sa pui telefonul

Răspuns Câştigător
| TheTimeKiller a răspuns:

Nu merge tableta daca nu pui telefonul. Pentru ca tableta e doar un display si foloseste piesele telefonului. Deci cand bagi telefonul in tableta o sa poti face aceleasi lucruri pe care le faci si pe telefon. Si o sa ii imprumute difuzoarele tabletei, posibil sa se auda mai bine. Iti recomand sa-ti cumperi daca ai bani pentru ca e destul de scumpa dar merita! Daca nu vrei sa-ti cumperi ca ti se pare un pret mare iti recomand un telefon de la all view(abia a aparut Allview p5 quad cu procesor quad-core aproape ca S3-ul de bun) si iti iei o tableta de vreo 300 euro(Daca dai 1 500 de lei iti iei Ipad Mini)

| alex癌 explică (pentru TheTimeKiller):

Sti ceva despre Asus PadFone Infinity la ce pret e si unde gasesc?

| TheTimeKiller a răspuns (pentru alex癌):

Da stiu, costa 1000 de euro ca abia a aparut. Si il gazesti la magazine online. Daca mai astepti putin iti caut un site de unde ai putea sa-l cumperi.

| TheTimeKiller a răspuns (pentru alex癌):

Uite un site dar infinity nu am gasit. http://www.dc-shop.ro/cauta/asus+padfone/1/1