| yoboss97_5553 a întrebat:

Am un telefon cu android si are tethering si hotspot portabil il pornesc am configurat securitate niciuna ca sa nu ceara parola si pornesc pe alt telefon wi-fi ma conectez la hotspot-ul de la celalat telefon merge totul ok iar cand intru pe google,facebook, youtube... scrie hostul solicitat nu a fost gasit sau nu se intampla nimic ramane pagina ca se incarca de ce nu merge?

1 răspuns:
| sinblade27 a răspuns:

Verifica sa nu ai oprirea wifi la inchiderea ecranului dinadvanced la wifi