| ClaraLove a întrebat:

Am un telefon LG E-435(Optimus 3) si sunt pe Orange, desi telefonul l-am luat de la cosmote. Am incercat sa activez setarile de internet de site-ul Orange si imi apare pe mobil ca setarile nu pot fi instalate pe dispozitiv. De ce? Mentionez ca am mai avut un telefon LG CT505 luat de la Orange si la el mergea internetul.

3 răspunsuri:
| SasNetRomania a răspuns:

Daca nu te pricepi poti merge la un showroom Orange sa le explici problema, iti vor face ei setarile in mod gratuit.
succes!
Contact:
Skype/Mess: sas.samp
Email: sasn3t@gmail.com

| Kilobyte a răspuns:

Salutare,

Foloseste acest link :

http://www.orange.ro/....../din_src/1

O zi buna.

| ClaraLove explică:

LG GT505