| anonim_4396 a întrebat:

Am un telefon miami de la orange dar problema este ca l-am bagat de vreo 1 ora la incarcat si nu se aprinde decat arata pe ecran orange.cine stie de c nu merge? pls

Răspuns Câştigător
| NoCharachter a răspuns:

Daca e nou trebuie tinut la incarcat de la 4 la 6 ore.

3 răspunsuri:
| Căpşunnă a răspuns:

Buna il poti lasa asa pana dimineata sau diseara si in scoti si de la incarcat si il aprinzi sau poti sa il mai lasi o ora il scoti de la incarcat pe urma ii dai bateria jos cartela de stergi un pic de praf si il aprinzi in caz in care nu se aprinde in cearca prima varianta! FUNDITA TE ROGG@

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Da e nou mersi

| gabriela22 a răspuns:

Inseamna ca nu l-ai bagat la timp sa il incarci si nu mai ai minute.