| Andra25 a întrebat:

Am un telefon : Motorola ex 115. E dual sim; deci am doua cartele bagate in el.De la un timp nu mai am semnal la nicio cartela.cryingCe s-a intamplat si cum sa fac sa il repar? sad puppy dog eyes

1 răspuns:
| Bulinăăă a răspuns:

Nu cartelele sunt de vina ci telefonul. si eu patesc asa la al meu eu am un Samsung [nu e dual sim] si am mai intrebat si la toat alumea face asa deci poate fi din telefon [fabricatia] sau are el o buba. cel mai bine este sa te duci la magazin de unde l-ai luat si sa le epxlici situatia. o sa stie ei ce sa faca