| Saitam a întrebat:

Salut am un telefon AllView A5_Duo si nu stiu de ce nu prinde cartela semnal...in orice slot am baga cartela 1 sau 2 nu prinde semnal si de abia pot sa vorbesc la telefon....Si nu e de la cartela ca am incercat si cu alte cartele si cartela mea merge foarte bine in alte telefoane(la semnal ma refer).

2 răspunsuri:
| mont a răspuns:

Deci sa inteleg ca ai semnal dar mult mai slab decat pe alte telefoane cu acelasi sim, in aceeasi locatie? Si alt sim in telefonul tau la fel se comporta? Asa a fost de la inceput, de cand ai acest telefon sau doar de o perioada mai scurta?

| Saitam explică:

Deci daca pun orice cartela in acest telefon nu prinde semnal, insa daca pun acele cartele in alte telefone prind semnal, si asa a fost de la inceput ca telefonul e cumparat de 1 luna si e ciudat in casa sau pe strada nu prin si la metrou am full...,,