| Sapphire a întrebat:

Am un telefon Nokia 6125 si am o nelamurire. Aseara am primit mesaj de la un cunoscut. Dintr-o anumita curiozitate, am intrat in meniul "Detalii mesaje" direct de pe mesajul primit si am observat o chestie. Precizeaza acolo cine este expeditorul, nr lui de telefon, la ce ora si data a fost receptionat, marimea, tipul de mesaj (text), tip (personal), centrul de mesaje, iar la sfarsit scria "Legat: 2/2". Asta ce vrea sa insemne? Am verificat si la celalalte mesaje si doar la acesta imi scrie si chestia asta. Mesajul nu e de 2 pagini. Am si alte mesaje mai lungi. Oare sa mai fi trimis mesajul inca unei persoane? Dar totusi nu cred pentru ca am incercat sa fac asta de pe telefonul mamei mele si e ok, nu imi apare "Legat: 2/2". Care e chichita? Dau funda. happy

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Aici: http://www.originals.ro/adidasi-haine-accesorii-ads.php?cid=31652 Cele mai tari brand-uri: Nike, Adidas, Puma, Reebok, Ecko Unlimited, Ecko Red, G-Unit, Zoo York, DC Shoes, Adio, Osiris (adidasi, haine, accesorii 100% originale ) si nu numai in cel mai tare magazin online din Romania cu cele mai mici preturi. Livrare in toata Romania! Comanzi acum, maine ai produsele ! Produsele se pot returna fara nici un motiv ! Nu ai cum sa ramai nemultumit !

| BlogDeProst a răspuns:

1 mesaj este format din 160 de caractere. Probabil mesajul contine mai mult de 160 si automat intra in 2 mesaje ca lungime de text.