| anonim_4396 a întrebat:

Am un telefon Nokia E65 si nu stiu ce setare am facut gresita de in dreapta sus unde am bateria am niste casti mici pe ecran asa imi indica.
Cum le scot? ce setare trebuie sa refac? Ca sa numai am castile alea sus in dreapta.

2 răspunsuri:
| CC7 a răspuns:

Poi cred ca ai introdus castile. Daca le'ai scos si ti'au ramas asa scoate'i bateria si porneste'l din nou.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Tot apar castile, si nu se aude nici cand cineva incearca sa ma contacteze.
Alta solutie mai cunoaste cineva?