| Costel88 a întrebat:

Am un telefon Nokia N79 si de curand am schimbat displayul la el,dar acum merge,se-aude tot, doar ca nu se mai vede nimic pe ecran.Ce poate fi, si cam cat m-ar costa reparatia?

Răspuns Câştigător
| pr0z0r a răspuns:

Salut! cred ca ti-ai luat plasa, daca mai ai garantia la telefon trebuie sa te duci sa schimbi display-ul si + nu te-ai costa nimic!happyDar, daca nu mai ai garantie la el ti-as spune sa te duci la un specialist si te-ai costa cam 100-200 lei!
Sa faci si o proba sa vezi daca merge ecranu, sa se vada, sa se auda.
fundita?

2 răspunsuri:
| denymar a răspuns:

Eu zic sa nu asculti de ce o sa-ti spuna astia la raspunsuri...Mai bine du-te l un specialist si intreaba-l pe el cat costa reparatia.Depinde de telefon

| XDead a răspuns:

Daca nu se vede nimic pe ecran, e tot de la display. E posibil ca persoana care ti-a pus displayul sa nu-l fi pus bine. Ar trebui sa te duci la altcineva sa-ti spuna exact ce are si cat te costa.