| Zoet a întrebat:

Am un telefon nou, si cand vreau sa intru pe google play sau sa downloadez ceva de pe net imi apare " adaugati un cont google". Cum fac sa nu imi mai apara asta?

Răspuns Câştigător
| dana1407 a răspuns:

Nu poti sa descarci de pe google play decat daca ai un cont google. Asa ca fa-ti repede cont pe google ( https://accounts.google.com/......ps?/SignUp ). O zi buna! P.s. Copiaza linkul din paranteza si te duce direct la google signup :D adica sa iti faci cont! :P

3 răspunsuri:
| HardCore7750 a răspuns:

Pai daca zice sa adaugi cont google trebuie sa adaugi ca sa poti downloada
O zi buna

| Ichnat a răspuns:

Trebuie neaparat sa-ti faci un cont pe google altfel nu poti naviga pe google play sad

| Lavvvo a răspuns:

Nu ai cum trebuie sa iti faci cont pe google in caz de nu ai si sa te log-ezi.