| DealyRKO a întrebat:

Am un telefon Samsung E2121 si ieri in timp ce ascultam muzica s-a inchis...si cand l-am pornit se incarca pana zicea Samsung si dupa aceea se inchidea si pornea la loc...air acum nu mai porneste deloc

Răspuns Câştigător
| Costyyysv a răspuns:

VIRUS. Resoftat. Pune un nou soft pe el. Mergi la un service sau fa-o chiar acasa, desigur daca stii. Bafta.
Funda?

| DealyRKO explică (pentru Costyyysv):

Dar nu situ cum sa il fac acasa...stii tu?

| Costyyysv a răspuns (pentru DealyRKO):

Am cautat de cand am raspuns la prima intrebare insa fara nici-un rezultat. Am cautat cum se reinstaleaza softul pentru acel telefon si nu am gasit nimic, dar am mers la un service cu o problema si am intrebat si despre telefonul tau si a spus ca nu este chiar scump sa-i pui softul, este in jur la 25-35 de RON. Insa cred ca deja l-ai facut.