| Wehrmacht a întrebat:

Am un telefon Samsung Galaxy Gio. A cam inceput sa imi para rau ca nu am ales Wave 2.Cand il inclin spre dreapta el isi schimba pozitia dar cand il readuc in pozitie normala nu mai vrea nici d-al dracu' sa revina la normal. Ce are? Am Rotirea Automata pe on.

2 răspunsuri:
| seen a răspuns:

Efectul de roll one(mod landscape) e incetinit din cauzaaplicatiilor multe lanumar pe primulecran si memorie aproape full sau utilizezi romul(memoria telefonului) la maxim

Ps next time tine aplicatiile in foldere inchise si nu rula decatce ainevoie pe moment ex nu ainevoie sa stii vremea dacaai puspe radio si al ti in buzunar

| Wehrmacht explică (pentru seen):

Lasa,am rezolvat-o.Trebuia sa ii dau calibrare din setari.