| badearazvan a întrebat:

Am un telefon Samsung gt 5360s si o casca bluetooth tellur cum fac sa se auda muzica in ea merge sa sun dar muzica nu se aude

Răspuns Câştigător
| shannygelu a răspuns:

Instaleaza asta si iti merge altfel nu poate sa ti redea muzica doar apeluri telefonice dar cu programul asta iti reda muzica https://play.google.com/......ps/details

1 răspuns:
| Jipa95 a răspuns:

Salut Razvan! Ai putea imperechea casca bluetooth, cu telefonul. Daca ai facut deja asta ni muzica nu se aude, probabil ca versiunea de bluetooth din telefonul tau nu este compatibila si cu casca. Bft happy